Купити дистилятор, самогонний апарат від виробника за низькою ціною та відмінною якістю! Ціна за дистилятор від 3000 грн. Працюємо по всій Україні – Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Полтава, Вінниця тощо.

У виробництві самогонних апаратів компанія «Кредо» використовує основний принцип: якість, надійність та бездоганний зовнішній вигляд, а також наші апарати відрізняються більш ефективними та жорсткими методами фільтрації.

Як відзначають користувачі, кінцевий продукт, проходячи фільтр Панченкова та холодильник, доводиться до високого ступеня очищення. По суті апарат поєднує в собі дистилятор і ректифікатор, тобто є універсальним. Характерною особливістю є наявність двох термометрів: один визначає температуру безпосередньо в кубі, а другий після бар'єрного холодильника для оцінки стану конденсованого дистиляту.

Всі наші самогонні апарати мають комплектацію під ключ, що зроблено виключно для зручності наших замовників.

Дистиляція, отримання самогону (міцність 70-80% про.)

Ректифікаційні колони здатні працювати в режимі дистиляції і виробляти міцну і смачну самогон високого ступеня очищення. При дистиляції на колоні ректифікації пари браги вільно проходять через стовбур колони і конденсуються в охолоджуваній зоні. Вміст шкідливих домішок (ацетон, сивуха) в самогоні, отриманому на колоні ректифікації, значно нижче, ніж при використанні класичного самогонного апарату.

Ректифікація, одержання спирту (міцність до 96% про.)

Ректифікація - це зовсім не повторна перегонка, як помиляються багато, а зовсім інший за своєю природою процес, заснований на осадженні елементів пари всередині колони ректифікації. Фракції пари окремо конденсуються на матеріалі (насадці), що наповнює активну зону колони, що дозволяє з лабораторною точністю відокремити від одержуваного спирту ацетон, альдегіди, сивушні олії та інші шкідливі домішки. Ректифікований спирт має міцність до 96%, безпечний для здоров'я, не вимагає додаткових очищень та придатний для приготування горілки, коньяку, настоянок та інших спиртних напоїв.